Welcome to Habikon

FURNITURE WITH ALL HAND CRAFTED PATTERNS, TASTE OF ART...

 Zess Mobilya, farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor. Farklı tarzlara seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan bir marka imajıyla, sizlere ulaşılabilir tasarım anlayışıyla, hayatlarınızda ve yaşam alanlarınızda fark yaratmak için yeni bir kapı açıyor.

   Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Zess Mobilya ürünleri, uzun yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor. Üretim kapasitesini her yıl gelişen teknolojiye paralel olarak yenileyen ve genişleten Zess Mobilya, ana malzemelerini özenle seçmekte, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir. 

   Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hayallerinizdeki eve ulaşmanız için Zess Mobilya size bir basamak oluyor. Zess Mobilya insanlara bir mobilyadan çok daha ötesini, bir yaşam tarzı sunuyor. Müşterisine değer veren, ürün model ve kalitesini devamlı geliştiren, fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayış ile yolumuza devam etmekteyiz.

ZESS FURNITURE

ZESS FURNITURE

COLLECTION

ADDRESS

ADDRESS

Organize Sanayi Bölgesi 10.Cadde No:3 Melikgazi/KAYSERİ