ZESS MOBILYA

KURUMSAL

Tarzınızı yansıtan tasarımlarla buluşma vakti. ZESS Mobilya
ZESS MOBİLYA İLE KENDİNİ ÖZEL HİSSET

KURUMSAL

Zess Marka Hikayemiz bundan 20 yıl önce başladı. Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Zess Mobilya ürünleri, uzun yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor.   Uluslararası İlişkiler Linsansını tamamlayan Yönetim Kurulu Başkanımız Savaş Akkaya, Kriz yönetimi ve Uyuşmazlık Çözümü üzerine yüksek lisansınıda tamamladıktan sonra akademik çalışmaları devam ederken , Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde, ticari hayatına başladı.

Farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşımayı amaçladığımız mabilya sektöründe 3 marka ile sizlere hizmet vermekteyiz. Aky, Savolli ve Zess markalarımızla 36 ülkeye ihracımız devam ederken ülkemizde de üzerimize düşen üretim, istihdam ve başarı başlıklarında da hep en iyi olma yolunda çalışmaktayız. Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hayallerinizdeki eve ulaşmanız için Zess Mobilya size bir basamak oluyor. Zess Mobilya insanlara bir mobilyadan çok daha ötesini, bir yaşam tarzı sunuyor. Müşterisine değer veren, ürün model ve kalitesini devamlı geliştiren, fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayış ile yolumuza devam etmekteyiz.


Zess Mobilya olarak, farklı tarzlara seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan bir marka imajıyla, sizlere ulaşılabilir tasarım anlayışıyla, hayatlarınızda ve yaşam alanlarınızda fark yaratmak için yeni bir kapı açmak için buradayız.